28 Ocak 2017 Cumartesi

FİKRİMÜHİM LE NESCAFE WHİTE CHOCO MOCHA

NESCAFE WHİTE CHOCO MOCHA
 
 
      Bir fikrimühimli paylaşımlarla karşınızdayım. Yeni bir ürün yeni bir lezzeti tanıtacağım. Tabi tanıtımıma maalesef tadan biri olarak değil de tattıran biri olarak başlayacağım.
 
 
      Öncelikle tadamayanlara Nescafe 2 si 1 arada , tadanlara da Nescafe White Choco Mocha  ve vazgeçilmez ay çekirdeğini öneriyorum. Tadım yapan kişiler içinde gittiği her yerde tek sıcak içeceği olan eşimin White choclate mocha tutkusu nescafe ile daha da  pekişti.İş yerindeki arkadaşı ile Nescafe White Choco Mocha  lezzet testinde tadını güzel bulduklarını ifade ettiler. Bundan sonra evimizde ve iş yerinde arkadaşlarımıza ikram edebileceğimiz yeni bir lezzetle tanışmış olduk.
     Diğer tadımcı bayanlar ise şeker oranını yüksek bulduklarını söylediler. Sizde şekerli kahve sevmiyorsanız tadı biraz tatlı gelebilir.Ama kahve şekerli içilir diyorsanız tam size göre. Ya da benim gibi diabet hastası iseniz light  ürünü çıkana kadar bekleyeceksiniz.

 

 
 
 
       Bana Nescafe 2 si 1 arada , 
Sana Nescafe White Choco Mocha .
Tadına bakamasan da ,
 Deneyecek kişi çok aslında. 
 
Bu ürünü denetme fırsatı veren Fikrimühim sitesine teşekkürler....
Soğuk kış günlerinde içinizi ısıtacak lezzet Nescafe White Choco Mocha .
Afiyet olsun.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5 yorum:

 1. Ben de denedim ve bence şeker oranı yüksek olmuş. Şeker takıntım yok ama ne bileyim pek sevmedim ben :) Afiyet olsun. Sevgiler,

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Malesef ben deneyemedim ama deneyen arkadaşlar şekerinin fazla olduğunu söyledi. Beyaz çikolatanın tadının önüne geçmiş. Umarım yorumlarımız gerekli mercilere ulaşır. Teşekkür ederim yorumunuz için.

   Sil
 2. Bende çok merak ettim.bir türlü almaya frsatım olmadı.

  Özencik oldum 😁 afiyet seker olsunn kilo olmasın ama 😃

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim. Umarım denersiniz, light olsa hiç durmayacagim ben de deneyeceğim ama yok malesef. Sevgiler

   Sil
 3. Ben de denemiştim şimdi diyette olduğum için ağzıma sürmüyorum :))

  YanıtlaSil