9 Aralık 2014 Salı

TAKI ASKISI


         Sizlere takılarınızı kolayca düzenleyebileceğiniz ,  istediğiniz takıyı kolaylıkla bulup takabileceğiniz takı askısını tanıştırmak istiyorum. Yapımını hep düşünüp bir türlü icraate geçiremediğim bu askıyı arkadaşım hediye etti. Yapımı kolay, kullanması pratik ve şık bir askı. İstediğiniz boyutta yapabilirsiniz . Hatta daha şık malzemelerle süsleyebilir, duvarınızı boydan boya tablo gibi kaplayabilirsiniz. Emin olun bu askı sayesinde hiç sıra gelmeyen , aaaa bu da mı varmış dediğiniz takılarınızı  dahi  kullanacaksınız. Hadi yapmaya ne dersiniz? Öyleyse istediğiniz boyutta bir strafor,  çiçekçiden alacağınız bir tül, ya da evdeki artık kumaş, toplu iğne ve raptiye...

         Straforu kumaş ile kaplıyoruz . Arkasını toplu iğne ile sabitliyoruz. Üzerine takılarınızı aşmak için belli aralıklarla toplu iğne ve raptiyeyi batırıyor ve takıları asıyoruz. Duvara iki çivi çakıp strafora batırıyoruz. Askımız ve takılarımız kullanmaya hazır. 
        İyi günlerde kullanın. Takıp takıştırın. 😆

10 yorum:

 1. Harika bir fikir evet ben de bir türlü zaman bulup yapamadım..Güle güle kullanın..
  Bana da bir arkadaşım yapsa da verse keşke :))
  Bu arada ilk çekilişime davetlisiniz. Katılırsanız sevinirim.

  http://gulsahinsihirlidegnegi.blogspot.com.tr/2014/12/ilk-cekilisime-davetlisiniz.html

  YanıtlaSil
 2. Teşekkür ederim. Umarım en kısa sürede yaparsınız, belkide bir arkadaşınız sürpriz yapar. Katılmayı isterim. Görüşmek dileğiyle.

  YanıtlaSil
 3. Harika bir fikir ,çok beğendim :) Ben bölmeli bez kutulardan kullanıyordum lakin onda da karışıyorlar :( En yakın zamanda bu fikri uygulayacağım :)
  Güle güle kullanın :)

  YanıtlaSil
 4. Teşekkür ederim. Gerçekten çok kullanışlı, Takılar dağılmıyor, karışmıyor memnun kalırsınız.

  YanıtlaSil
 5. Çok pratik ve kullanışlı gerçekten.Bizde geçenyıl yenilediğimiz banyonun tavanını kare desenli straforlarla kaplamıştık.Çok dekoratif ve sağlıklı olmuştu.Artan straforlardan bende buna benzer bir takı düzenleyicisi yapıp kullanmaya başladım.Epeydir bloğuma eklemeyi düşünüyodum sizin bu postu görünce tekrar hatırladım:) Bloğunuzu takibe aldım.Sevgiler:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim. gerçekten de çok kullanışlı. Hangisi nerde, eşi nerde diye aramıyorsun. ben te takipteyim. güzel paylaşımlarda görüşmek dileğiyle. Sevgiyle kalın.

   Sil
 6. Vallahi harika fikir, elinize sağlık! Yapılmalı hakikaten:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkürler şekerim. En kısa zamanda yapmanı tavsiye ederim. memnun kalacaksın.

   Sil
 7. Bu da harika bir fikir. Ne güzel oldu, iyi ki buldum blogunu. cok işime yarayacak.

  YanıtlaSil
 8. Teşekkür ederim, birbirimizden öğreneceğimiz çok şey olacak.

  YanıtlaSil